Naše služby

Skvělé preventivní přednášky pro školy, teambuildingy pro firmy, tábory pro děti, pomoc při výchově a výcviku psů.

Zážitkové programy pro MŠ

Výchovný prožitkový program pro děti předškolního věku. Nevšední a vědomý pohled na téma vztahů, smyslového vnímání, citů, porozumění i životního prostředí.

Témata jsou citlivě zpracována právě pro děti předškolního věku. Pejsci přirozeně vybízí děti k aktivitě a zároveň jim podvědomě nastavují hranice chování, co je správné a co už je možná příliš.

Navazujeme na školní výuku a v rámci příjemného setkání s certifikovanými terapeutickými psy se během besedy dotkneme témat podle Vašeho výběru.

Kontakt s živým tvorem je pro děti nenahraditelný. Z našich besed s pejsky jsou nadšené nejen děti, ale i učitelé. Však uvidíte sami :-)

Poptat přednášku

Preventivní přednášky pro ŽŠ

Výjimečné preventivní přednášky pro děti mladšího školního věku s účastí speciálně trénovaných psů.

Zkušený lektor děti provede skrze informacemi nabitou besedu několika světy. Nahlídneme na svět očima psů, jediných živých tvorů, kteří s námi v tomto zrychleném světě stačí držet krok. 

Naučíme se ocenit naše okolí a rozvineme skrze praktické ukázky vnímání svých emocí a zlepšíme se ve vnímání pocitů druhých.

Učíme děti uvědomit si, proč je tak důležité se umět slušně chovat. Dostanete od nás praktické rady a konkrétní postupy, jak si umět navzájem lépe porozumět. Děti se naučí mít dobrý vztah ke spolužákům i učiteli.

Ředitelé škol nám opakovaně potvrzují, že účast na našich přednáškách s pejsky dlouhodobě snižuje výskyt agresivního chování a dalších patologických jevů mezi dětmi.  

Poptat přednášku

Teambuildingy pro firmy

Nemusíte jezdit do vzdálených a drahých wellness resortů, aby Vaši zaměstnanci načerpali novou sílu, energii a chuť do dalších náročných projektů.

 „Je prokázáno, že když si na pracovišti kolegové pouze ukáží fotku psa nebo štěněte, klesne ten den celková míra stresu. Proběhne-li volně po tomto pracovišti živý pes vzbuzující důvěru, vzroste i produktivita a efektivnost práce.“

Těžko popsat, to se musí zažít!

Objednejte si workshop pro firmy s Borůvkou & Fidorkou a sledujte, co se bude dít s lidmi ve Vaší firmě ještě celé dny po našem setkání.

Poptat teambuilding

Letní a příměstské tábory pro děti

Každoročně pořádáme a připravujeme Letní tábory pro děti. Jak pobytové tak i příměstské.

Naše pobytové tábory mají obvykle sportovní zaměření, kdy s pejsky vyrážíme do přírody na dobrodružné výpravy a celý týden hrajeme nejen s pejsky spoustu her a soutěží.

Zaměření našich příměstských táborů je široké, letos byly stěžejním tématem empatie a porozumění.

Rodiče naše tábory vyhledávají nejen kvůli psím hrdinům Borůvce & Fidorce, ale také kvůli srdečnému a lidskému přístupu našich lektorů.

Děti tráví s psími hrdiny co nejvíce času na čerstvém vzduchu a povídáme si o tématech, která jsou z našeho pohledu důležitá. Odvaha a pokora, cílevědomost a schopnost porozumění, zdravý rozum, slušné chování a intuice. 

Pokud se s námi chcete vydat na příští Letní tábor, bedlivě sledujte naše FB stránky, ať Vám nezasedne místo někdo jiný.

Poptat tábor

Pomoc při výchově a výcviku psů pro chovatele

Poskytujeme individuální setkání, kde nám můžete sdělit, co Vás ve vztahu s Vaším pejskem trápí a já Vám pomohu najít to nejlepší řešení.

Každý pes umí „poslouchat“, jde jen o to co mu říkáme. Naprostá většina problémového chování Vašeho pejska pochází z jediného zdroje. Ano, tím zdrojem je jeho páníček.

Pokud jste ochotni si tuto skutečnost přiznat a seberete odvahu vše zavčasu řešit, hned mi zavolejte a společně Váš problém vyřešíme.

Naučím Vás uvědomit si, kde se stala chyba, co z pohledu Vašeho pejska děláte špatně a jak to změnit, abyste si s Vaším pejskem dokonale porozuměli a stali se s vás nejlepší kamarádi.

Pejsci jsou ochotni nám obětovat celý svůj život. My bychom měli být schopni to alespoň náležitě ocenit.

Poptat výcvik

Dornova metoda pro pejsky

Naši pejsci nemládnou a asi nejsem jediný, kdo si nadevše přeje, ať tu s námi jsou co nejdéle.

Jako milujícího majitele psů mne život s nimi dovedl k této terapeutické metodě.

Osvojil jsem si dovednost ošetřování pomocí Dornovy metody pro zvířata a stal se certifikovaným terapeutem.

Dornova metoda nám všem otevírá fascinující svět celostního přístupu ke zdraví zvířete a dává nám možnost bezbolestně řešit mnoho zdravotních potíží.

Pokud jste zastánci prevence a nechce se Vám čekat, až bude pozdě a Váš čtyřnohý přítel již bude trpět bolestmi, ozvěte se nám. Rádi Vám poskytneme kvalitní ošetření Dornovou metodou pro zvířata.

Veškerá ošetření probíhají ve spolupráci a s vědomím veterinárního lékaře.

Poptat metodu

Recenze a co o nás říkají

Nepřivedeme jen pejsky, jsme profesionálové a canisterapii se věnujeme na plný úvazek.

Rozzářené oči dětí, které zažily s Borůvkou a Fidorkou něco vnitřně krásného a k tomu smích a pohoda. Tak to vypadá, když v naší mateřské škole přivítáme pejsky ze Širokadaleka. Děkujeme za krásné setkání.


— Alžběta Mošničková, Zástupce ředitele, MŠ Praha 8

Děkuji za Vaše krásná slova, kluci byli nadšeni a doufám, že to příští rok vyjde, ať se mohou opět účastnit. Přeji vám i pejskům zdraví a lásku, jste skvělí. Hodně štěstí ve všem co děláte!


— Radka Kacířová, Vojta a Tony, Rodiče

Filipe, to my děkujeme Vám, že jste se tak krásně staral s pejskama o naši dceru :-) Moc si to užila a těší se na příští rok. V každém případě se s Vámi brzy uvidí ve školce v Pampelišce na další canisterapii.


— Petra a Kira, RedBull Česká Republika

Váše návštěva s pejsky v naší školce byla úžasná, skvěle propracovaný a zajímavý program. Spolupráce psů a dětí super! Budeme rádi,když nás opět navštívíte.


— Ilona Černá, učitelka MŠ Visionary, Praha

Máte nějakou nejasnost?

Neváhejte se na cokoli zeptat

Zeptat se

Tisíce lidí si nás oblíbili

Jsme nejzapálenější průkopníci canisterapie, posouváme v ČR celý obor kupředu.

1

Jednička v oboru

68

Navštívených firem

1054

Navštívených škol

113,100

Účastníků přednášek