O nás ze Širokadaleka

Dovolte mi, abych Vám představil organizace ze Širokadaleka.


Jsme Vzdělávací a mezigenerační centrum, jehož hlavním pilířem je obor CANISTERAPIE.

Poskytujeme výchovné a vzdělávací služby, organizujeme vzdělávací a preventivní přednášky pro děti základních a mateřských škol, pořádáme letní příměstské tábory, letní barevnou školku, pobytové víkendy pro rodiče dětí se speciálními potřebami, vytváříme pracovní místa pro osoby se sluchovým postižením. 

Spolupracujeme s mnoha organizacemi po celé ČR, s nimiž nás spojuje poslání osvěty a lepší orientace v sociálních službách, prevenci nežádoucích sociálních jevů, lepší edukaci dětí a mládeže apod. 

Mezi naše partnery patří např. NAUTIS - národní ústav pro autismus, Reminiscenční centrum, z.s., ZŠ Járy Cimrmana Lysolaje, ZŠ Bratronice, ZŠ Truhlářská, Senior Rezidence Klamovka, Mateřská škola speciální Sluníčko, JABOK - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická, ČZU - Česká zemedělská univerzita v Praze. 

Pro lepší představu o naší činnosti prosím navšitvte naše fb profily či se nám rovnou ozvěte, rádi se s Vámi setkáme. 

Za tým ze Širokadaleka

Filip, zakladatel 

 
 

Komentáře

Začít či nezačít

Dobrý den,

velmi vážně váhám, zda začít s canisterapií, doma máme 2 roky starou labradorku, vlohy ke canisterapii určitě má. Známá dělala canisterapii a její zkušenosti celkem výstižně popisuje tento článek: http://psiusmev.cz/media/subjektivni-nazor-canisterapie-v-praxi Co si o tom myslíte Vy?

Pěkný den Terezo, velice se

Pěkný den Terezo,
velice se omlouvám, tento komentář mne nějak minul, nevšiml jsem si jej.
Pokud Váš zájem o výkon canisterapie přetrvává, neváhejte mne kontaktovat na tel.: 723 393 184 nebo pište na email: filip@sirokodaleko.cz
Moc děkuji. S úctou Filip